Кросфіт

   Кросфіт - круговий тренінг, який визначається виконанням конкретного комплексу завдань за найменший проміжок часу.
   Сьогодні в тренажерному залі доступні всілякі тренувальні методики. Здавалося б, відшукати незвичайне, оригінальне за межами можливого, але це не так. Кожен, хто займається у всіх напрямах спрямований до прогресу, силові види спорту не виняток. Визнання швидко набирає порівняно нова система .

Він істотно відрізняється від звичайних кругових тренувань:
• Використовуються навантаження, орієнтовані на одночасний розвиток сили, витривалості та спритності. Тому кросфіт, в основному, ділять на гімнастику, кардіо та важку атлетику.
• Тренування найбільш функціональні. Базові вправи, наприклад ривки або біг, можна комбінувати, поєднуючи з веслуванням, спринтерськими забігами, роботою з вільними вагами.

                                        Програма тренувань
  Підходить для будь-якого виду спорту (та атлетів із різними здібностями). У ній об'єднані біг, веслування, стрибки, лазання канатом, робота з вільними вагами, кільцями. Стандартний тренувальний день поєднує розминку, ознайомлення та опрацювання нових рухів, WOD, роботу над помилками. Досягнення WOD виписуються для загального інформування, щоб підтримувати «змагальне середовище» в команді та спонукати до поліпшення результатів.
                                     Користь та переваги
  Кросфіт допомагає оптимально розвивати витривалість, гнучкість, силу, потужність, координацію, швидкість, спритність, точність. Сприяє зміцненню дихальної системи, імунітету, опрацювання всіх основних груп м'язів та забезпечує індивідуальний підхід за допомогою різноманітних навантажень, додатковий стимул завдяки змагальній атмосфері, стрімкий ефект.

Особливості:
• Універсальність. Система застосовується в багатьох дисциплінах, боксерами, борцями, плавцями, футболістами, та, навіть деякими бодібілдерами. І це не дивно, оскільки цілісна фізична підготовленість необхідна всім. Займаються кросфітом і звичайні люди. Масштабність дає змогу підібрати заняття для кожного.
• Відчутні результати – багатозначний аспект, як для високих показників, так і для безперервної мотивації. Після виконання спеціальних завдань спортсмени можуть неупереджено аналізувати їх між собою та контролювати власні зусилля. Безсумнівно, ця властивість зробила можливим проведення багатьох змагань та Кроссфит-ігор та забезпечила ще більшу популяризацію.
• Варіація вправ – під час одного WOD лазіння канатом може замінити станова тяга, стрибки або веслування. Захопливо, енергійно та не набридає, не кажучи вже про підвищення функціональності організму.
• Відсутність вузької спеціалізації найбільш наближає методику до реального життя та дає змогу зміцнити здоров'я, що відмінно підходить для непрофесіоналів.