Наше обладнання

 Наш зал оснащено сучасним обладнанням, яке допомагає досягти оптимального результату і самостійно контролювати процес тренувань. В нашому залі створені найкращі умови для ефективних тренувань чоловіків та жінок. Все обладнання залу ділиться на дві групи:
• Силові тренажери та зона вільних ваг
• Кардіотренажер

Кросфіт зона

   Силова зона  представлена професійними тренажерами Vasil, Sportfit, Interatletika – провідних виробників і розробників спортивного обладнання.

У залі створені всі умови для будь-яких силових тренувань за допомогою вантажоблочних тренажерів, тренажерів на вільних вагах, лавок і стійок.

Дана лінія призначена  для тренувань м’язів грудей, плечового поясу, біцепсів-трицепсів, пресу, стегон, гомілок, ікр.

Всі тренажери підходять, як чоловікам, так і жінкам, від початківців до професіоналів. Вони відтворюють природні рухи тіла без ударних навантажень, що виключає можливість травмування.

  Кардіозона представлена першокласними кардіотренажерами Life Fitness та NordicTrack  для укріплення серцево-судинної системи, дихальної системи, а також для спалювання зайвих жирових відкладень. Тренажери Life Fitness - це бездоганна якість, стильний дизайн, довговічні комплектуючі та передові технології в області спортивної індустрії.

  Бігові доріжки – універсальні і прості у використанні. Обладнані сучасними діагностичними системами: контроль частоти серцебиття, сенсорні датчики зміни пульсу, автоматична центрівка полотна доріжки і зміна кута нахилу доріжки, які найкращим чином відповідають біомеханіці тіла. Вмонтований вентилятор обдування тіла, а також аварійна зупинка при необхідності за допомогою знімного ключа. Чудово підходить для загального зміцнення і тренування витривалості.
  Велотренажер – відмінно тренує м’язи ніг і спини. Діагностичні системи забезпечать контроль за пульсом за допомогою системи самотестування, покажуть, яку дистанцію було проїхано, з якою швидкістю, скільки калорій витрачено. Чудово підходить кожному для розвитку витривалості та загального зміцнення, відновлення після травм, позбавлення зайвої ваги, а також рекомендовані до використання при варикозному розширенні вен.
   Еліптичний тренажер – має безліч переваг, головною з яких є те, що це – найбільш ефективний тренажер: заняття на ньому задіють більшу частину м’язів тіла. Це відбувається завдяки рухам, які максимально наближені до природних при ходьбі чи бігу, при цьому відсутнє зайве навантаження на суглоби і хребет. Використовуючи рукоятки тренажера можна задіяти м’язи верхнього плечового поясу, що збільшить ефективність фізичних вправ.    

  Всі кардіо-тренажери обладнані сенсорами контролю частоти серцевих скорочень, що дуже важливо для самоконтролю навантаження, а також програмами для самостійного тренінгу різної спрямованості, з урахуванням індивідуальних особливостей (вік, вага).

Кросфіт зона або зона функціонального багатоборстава. Включає в себе комплект спеціальних грифів та гумових блінів для покращення амортизації при падінні.

Зал обладнаний 6-ти зонною рамою, ТРХ петлями, гімнастичними кільцями, наборами гирь та гантелей, бойовим канатом, спортивними греблями, та доріжкою для атлетичних саней.