Наше обладнання

 Наш зал оснащено сучасним обладнанням, яке допомагає досягти оптимального результату і самостійно контролювати процес тренувань. В нашому залі створені найкращі умови для ефективних тренувань чоловіків та жінок. Все обладнання залу ділиться на дві групи:
• Силові тренажери та зона вільних ваг
• Кардіотренажери

   Силова зона  представлена професійними тренажерами Vasil, Interatletika, Iron pulse – провідних виробників і розробників спортивного обладнання. У залі створені всі умови для будь-яких силових тренувань за допомогою вантажоблочних тренажерів, тренажерів на вільних вагах, лавок і стійок. Дана лінія призначена  для тренувань м’язів грудей, плечового поясу, біцепсів-трицепсів, пресу, стегон, гомілок, ікр та ін. Всі тренажери підходять, як чоловікам, так і жінкам, від початківців до професіоналів. Вони відтворюють природні рухи тіла без ударних навантажень, що виключає можливість травмування.

   Кардіозона представлена першокласними кардіотренажерами Life Fitness та NordicTrack  для укріплення серцево-судинної системи, дихальної системи, а також для спалювання зайвих жирових відкладень. Тренажери Life Fitness - це бездоганна якість, стильний дизайн, довговічні комплектуючі та передові технології в області спортивної індустрії.

  Бігові доріжки – універсальні і прості у використанні. Обладнані сучасними діагностичними системами: контроль частоти серцебиття, сенсорні датчики зміни пульсу, автоматична центрівка полотна доріжки і зміна кута нахилу доріжки, які найкращим чином відповідають біомеханіці тіла. Вмонтований вентилятор обдування тіла, а також аварійна зупинка при необхідності за допомогою знімного ключа. Чудово підходить для загального зміцнення і тренування витривалості.
  Велотренажер – відмінно тренує м’язи ніг і спини. Діагностичні системи забезпечать контроль за пульсом за допомогою системи самотестування, покажуть, яку дистанцію було проїхано, з якою швидкістю, скільки калорій витрачено. Чудово підходить кожному для розвитку витривалості та загального зміцнення, відновлення після травм, позбавлення зайвої ваги, а також рекомендовані до використання при варикозному розширенні вен.
   Еліптичний тренажер – має безліч переваг, головною з яких є те, що це – найбільш ефективний тренажер: заняття на ньому задіють більшу частину м’язів тіла. Це відбувається завдяки рухам, які максимально наближені до природних при ходьбі чи бігу, при цьому відсутнє зайве навантаження на суглоби і хребет. Тренажер оснащено діагностичними системами: сенсорні датчики зміни пульсу, встановлення індивідуального навантаження, оцінка дистанції, швидкості і втрачених калорій. Використовуючи рукоятки тренажера можна задіяти м’язи верхнього плечового поясу, що збільшить ефективність фізичних вправ. Чудово підходить для загального зміцнення, тренування м’язів тіла, зміцнення серцево-судинної системи, відновлення після травм, в т. ч. для людей похилого віку.

   Степпер – тренажер, що імітує навантаження м’язів при звичайній ходьбі. Підійде для бажаючих схуднути природним шляхом, тобто через спалювання калорій. Жирова маса замінюється м’язової, а шкіра не обвисає, як буває при використанні дієт. Крім того фізичне навантаження стимулює обмінні процеси організму, що перешкоджає повторному набору ваги.


  Всі кардіо-тренажери обладнані сенсорами контролю частоти серцевих скорочень, що дуже важливо для самоконтролю навантаження, а також програмами для самостійного тренінгу різної спрямованості, з урахуванням індивідуальних особливостей (вік, вага).