Корисна інформація

 

Персональний тренер

В даний час все більша кількість людей звертається за послугами персонального тренера. Переваги таких тренувань очевидні.
• Насамперед, персональний тренер піклується про безпеку та здоров’я клієнта. Він контролює технічно правильне виконання вправ, регулює послідовність і силу навантажень, що допомагає запобігти можливим травмам і досягти потрібного результату.
• При неправильному виконані вправ, навіть якщо не завдається шкода, робота йде «вхолосту», час і сили витрачаються даремно.
• Коли тренер знаходиться поруч, він уважно стежить за технікою виконання вправ, ступенем навантажень. Це дозволяє не відчувати дискомфорту після занять і отримати ефект значно швидше, ніж при самостійних заняттях фітнесом.
•  Персональний тренер допомагає клієнту правильно визначити ціль тренувань (зниження ваги, корекція фігури, розвиток мускулатури, координації, зміцнення серцево-судинної та дихальної системи, реабілітація тощо) і шляхи їх досягнення. При виборі цілей, тренер враховує фізіологічні особливості і генотип людини. Тільки в цьому випадку тренування є ефективними.
•  Виходячи з обраних цілей, антропометричних даних (зріст, вага, вік, особливості будови), наявності хронічних захворювань, загальної фізичної і психологічної підготовленості до спортивних навантажень, тренер складає спеціальну програму, завдяки якій клієнт отримує необхідний результат. Персональний тренер стежить за динамікою занять і вдосконалює схему тренувальної програми в залежності від здібностей і первинних результатів клієнта. Оптимально, зміна програми повинна відбуватися раз на п'ять-шість тижнів.
• Крім того, персональний тренер є особистим консультантом по збалансованому харчуванню, контролю ваги, здорового способу життя. Це дуже важливо, так як до питання свого здоров'я і зовнішнього вигляду необхідно підходити в комплексі.
• Важливим фактором є мотивація. Тренер мотивує на тренування, плануючи їх заздалегідь, згідно з графіком клієнта. Персональний тренінг дисциплінує і організовує.
• Під час персональних тренувань, крім усього перерахованого вище, клієнт також отримує заряд позитивних емоцій і приємне спілкування.
•  Займаючись з персональним тренером, клієнт гарантовано досягає поставленого результату.

Принципи побудови занять базуються на найбільш сприятливих умовах для росту Ваших м'язів:

1) Збільшення силових показників при високоінтенсивних програмах і обєму тоннажу при високооб'ємних програмах;
2) Тренуватися рекомендується не більше 90 хвилин;
3) За одне тренування рекомендовано виконувати від 6 до 10 вправ.
4) Рекомендований діапазон повторень повинен становити від 3 до 15 - в залежності від досвіду і мети заняття (оптимально 8-10).
5) Важкі тренування з виконанням робочих сетів до відмови м'язів практикуються лише в силовому циклі тренувань, а обємні тренування в кількістю підходів від 30 і до 50 і кількістю повторів за все тренування від 200 до 400 - в циклі нарощування чистої мускулатури і позбавлення жиру.
6) Відпочинок між важкими робочими сетами повинен становити від 30 секунд до 3 хвилин і більше
7) Застосування певної форми виконання кожної вправи, що забезпечує максимальне зростання силових показників і мінімальний травматизм.
8) Зниження травматизму та збільшення спортивного довголіття за рахунок правильного вибору амплітуди, швидкості виконання, вправ, техніки і робочої ваги.
9) Синтез правильних тренувань, а також підібраної програми правильного харчування.