Тренажерний зал

                                     Наше обладнання
  Наш тренажерний зал оснащено сучасним обладнанням, яке допомагає досягти оптимального результату і самостійно контролювати процес тренувань. В залі створені найкращі умови для ефективних тренувань чоловіків та жінок. Все обладнання залу ділиться на дві групи:
1. Кардіотренажери
2. Силові тренажери та зона вільних ваг

Кардіозона представлена першокласними кардіотренажерами Life Fitness та NordicTrack  для укріплення серцево-судинної системи, дихальної системи, а також для спалювання зайвих жирових відкладень. Тренажери Life Fitness - це бездоганна якість, стильний дизайн, довговічні комплектуючі та передові технології в області спортивної індустрії.

  Бігові доріжки – універсальні і прості у використанні. Обладнані сучасними діагностичними системами: контроль частоти серцебиття, сенсорні датчики зміни пульсу, автоматична центрівка полотна доріжки і зміна кута нахилу доріжки, які найкращим чином відповідають біомеханіці тіла. Вмонтований вентилятор обдування тіла, а також аварійна зупинка при необхідності за допомогою знімного ключа. Чудово підходить для загального зміцнення і тренування витривалості.

   Велотренажер – відмінно тренує м’язи ніг і спини. Діагностичні системи забезпечать контроль за пульсом за допомогою системи самотестування, покажуть, яку дистанцію було проїхано, з якою швидкістю, скільки калорій витрачено. Чудово підходить кожному для розвитку витривалості та загального зміцнення, відновлення після травм, позбавлення зайвої ваги, а також рекомендовані до використання при варикозному розширенні вен.

   Еліптичний тренажер (орбітрек) – має безліч переваг, головною з яких є те, що це – найбільш ефективний тренажер: заняття на ньому задіють більшу частину м’язів тіла. Це відбувається завдяки рухам, які максимально наближені до природних при ходьбі чи бігу, при цьому відсутнє зайве навантаження на суглоби і хребет. Використовуючи рукоятки тренажера можна задіяти м’язи верхнього плечового поясу, що збільшить ефективність фізичних вправ.

     Силова зона  представлена професійними тренажерами Vasil, Sportfit, Interatletika – провідних виробників і розробників спортивного обладнання. У залі створені всі умови для будь-яких силових тренувань за допомогою вантажоблочних тренажерів, тренажерів на вільних вагах, лавок і стійок.

   Всі тренажери підходять, як чоловікам, так і жінкам, від початківців до професіоналів. Вони відтворюють природні рухи тіла без ударних навантажень, що виключає можливість травмування. 

 До вправ з вільними вагами відносяться штанги, гантелі, диски, замки, тобто все те, що ми можемо самі переміщати в залі. Траєкторія руху при роботі з вільними вагами не задана тросами або напрямними, тому вимагає певного досвіду і знань техніки вправ.

    Вправи з вільними вагами переважно багатофункціональні. В таку роботу часто залучені майже всі м'язеві групи тіла людини. При такій роботі окрім м'язевої групи, яка цілеспрямовано навантажується, під час вправи, також працюють м'язи-асистенти і м'язи-стабілізатори, ті які утримують корпус, рівновагу тіла, допомагають основній групі м'язів у виконанні вправи. Тому, м'язевих групи при роботі з вільними вагами, включається більше, ніж при роботі на блочних тренажерах.

   Робота з вільними вагами мобілізує всі ваші сили, що, безсумнівно, позначається на загальному результаті. Велика кількість дзеркал, багато освітлення та зручна амортизаційна підлога робить Ваше тренування комфортним та безпечним.