ТРХ

   TRX - це "вправи загального опору тіла". В ході заняття відбувається активне опрацювання всіх груп м'язів тіла. Подібні тренування забезпечують тіло силовим навантаженням, а також розвивають гнучкість і витривалість. Заняття проводяться із застосуванням TRX тренажера, що складається з гумової стрічки, що стягує два кільця.

                                          TRX для схуднення
Система вправ із застосуванням TRX тренажера - вельми ефективний спосіб схуднення. Заняття відбувається в динамічному режимі, в результаті чого підвищується пульс, посилюється потовиділення і кровообіг, прискорюються обмінні процеси.
Перераховані умови є ідеальними для позбавлення від зайвих кілограмів. Вправи виконуються в напівпідвішеному або підвішеному стані. Тобто для утримання тіла в певному положенні необхідно прикладати подвійне зусилля. Використовуючи TRX-тренажер, можна виконувати віджимання, підтягування, присідання, а також прокачувати прес, сідниці, ноги та інші групи м'язів.
 

    Завдяки високій інтенсивності навантаження для схуднення досить буде трьох місяців тренувань з петлями TRX. За умови регулярних занять результат буде помітний вже через півтора-два місяці: м'язи стануть більш рельєфними, а жировий прошарок зменшиться. Звичайно, все залежить від навантажень, але ефект схуднення буде не менше, ніж після відвідування тренажерного залу.    

Програми тренувань
TRX-тренування можуть мати різну ступінь складності. Це може бути:
• програма для початківців;
• функціональний комплекс вправ;
• кругова програма.
  Якщо ви не маєте гарної фізичної підготовки, зверніть увагу на добірку вправ для початківців. Такий комплекс містить вправи на підтягування, розтяжку і віджимання. Ступінь навантаження можна зменшити або збільшити, змінивши висоту і особливості розташування ременів. Новачкам буде досить 2 тренувань в тиждень.
  Більш досвідченим відвідувачам залу більше підійдуть функціональні тренування. Це ідеальний комплекс, спрямований на збільшення показників витривалості. Він ідеальний для людей, у яких вже є непогана фізична підготовка. В даному випадку вкруговую виконують три види вправ: підтягування, віджимання і присідання.
   Кругові тренувальні програми із застосуванням петель TRX - це варіант для тих, хто має гарну витривалістю. В даному випадку виконують безперервний комплекс вправ. Такий вид заняття дає максимальний жироспалюючий ефект.